SPREZZA | BESPOKE

Sprezza Bespoke, geleneksel teknikler ve el işçiliğini, kusursuz malzeme ve güncel moda yorumuyla bir yaşam tarzına dönüştürürken bu yolculuğa hikayenin gerçek aktörlerini dahil eder. “Kişiye özel giyim tasarımı” uzmanlığını paylaşarak, kişinin stilini ortaya koymasına fırsat verir.

Moda ve giyim konusunda bilgi, keyif ve el emeğine saygıyı paylaşarak yaşam tarzınıza değer katar…


Sizin için;

Arzu ederseniz, yaşam tarzınız, iş hayatınız, ihtiyaçlarınız, hayallerinizi gizlilikle paylaşarak kişisel gardrobunuzu yeniden tasarlıyoruz. İhtiyacınız olan tek bir gömlek, bir takım elbise, hep aklınızda olan bir kaşmir palto, smokin veya tamamlayıcı bir aksesuarı tam size göre tasarlıyor, dikiyor, üretiyoruz. Birlikte yaratım ve üretim adımlarında; fiziksel özellikleriniz doğru anlamak, hazırlanacak ürünün kullanımını uygun kumaş ve malzemeyle zekice örtüştürmek ve zenaatı ortaya koymak bizim, kişiselleştirmek için farklı dokunuşlar, gerçekten size özel nüanslar için taleplerde bulunmak sizin rolünüz.

Tek istediğimiz, tamamen el işçiliğiyle hayat bulacak eşsiz Sprezza’nız için sabrınız.

Tek bir ceket, özel bir gün için ayrıcalıklı bir takım ya da stilinize farklı bir dokunuş. Ne amaçla olursa olsun bu deneyimde ve sonrasında size eşlik etmekten onur duyacağız.